finančníporadenství

nabídka práce

Šance pro zkušené i začátečníky

Amsterdam - sídlo ING - 2010 Společnost PROFI INVESTOR rozšiřuje své služby i působnost v regionech a zakládá další pobočky. Proto hledáme další investiční poradce s praxí i začátečníky. Chcete rozšířit řady našich expertů? Máte zájem o dynamickou a progresivní kariéru? U zkušených poradců očekáváme loajalitu k naší společnosti, u začátečníků přivítáme trpělivost a nadšení proniknout do oboru s postupným kariérním růstem.

Společnost PROFI INVESTOR zaškolí všechny nováčky a pomůže jim v začátcích. Přidělíme vám garanta odborné přípravy, se kterým společně absolvujete první schůzky s klienty. Začátečníky připravíme i na absolvování testů potřebných k registraci u České národní banky a získání licence.

Formule 1 - Německo - Hockenheim - 2010 Kromě nabytí finančních znalostí a možnosti kariérního růstu vám nabízíme flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Po zapracování můžete získat příspěvek na auto a kancelář.

Poradci společnosti PROFI INVESTOR se účastní pravidelných produktových školení v pojišťovnách a u renomované poradenské a vzdělávací společnosti EUROMAN, s.r.o. Absolvovali jsme nadstavbové semináře, jako byl Přechod přes oheň nebo Silvova metoda. Díky nepřetržité komunikaci s finančními institucemi si udržujeme stabilní a komplexní přehled v dynamicky se rozvíjejícím světě financí.


Soutěž Chopok - Slovensko - 2011     Soutěž Chorvatsko - Split - 2011     Ing. Arch. Jaroslav Dvořák - Manag. seminář - Hotel Troyer - 2011

David Kotásek - manažerský seminář Luhačovice - 2009     Ing. Dragan Vujovič - Silvova metoda - Čeladná - 2008     Mgr. Jiří Dvořák - Přechod přes oheň - Řeka - 2007